O dealerství

Firma Jindřich Staněk - HS Auto se od svého založení v roce 1992, zabývá prodejem a servisem automobilů. Významným mezníkem se stal rok 2001, kdy po uzavření dohody s importérem Renault Česká republika zastupujeme v novém autosalonu v Nebřehovicích u Strakonic značku Renault na Strakonicku. V roce 2006 jsme zastoupení značky Renault rozšířili o region Písecka.

tema-strakonice.jpg

O nás


Od roku 2010 provozujeme autopůjčovnu s celou řadou zánovních a bezpečných vozů od nejmenších modelů až po velké dodávky.

Máme nejširší nabídku předváděcích a referentských vozidel Renault v ČR. Díky obchodním vazbám v západní Evropě jsme schopni nabízet kvalitní a prověřená vozidla do dvou let stáří za velmi výhodných podmínek. V segmentu ojetých vozů pak na rozdíl od jiných prodejců poskytujeme na vozy smluvní záruku a provádíme důkladný předprodejní servis. Zákazníkům tak odpadá často nemalá investice do zakoupeného ojetého auta.

Velkou pozornost věnujeme moderním informačním technologiím. Na našich internetových stránkách www.hsauto.cz publikujeme aktuální nabídku 120 až 150 vozidel.

Jedná se o nabídku:

  • nových vozidel Renault a Dacia
  • předváděcích a referentských vozidel Renault (do dvou let stáří, užívané krátkodobě)
  • ojetých vozidel se smluvní zárukou a provedeným předprodejním servisem v ceně vozidla

Nedílnou součástí autosalónů ve Strakonicích a Písku je servis. Provádíme servis všech značek především s ohledem na kvalitu za přijatelné ceny.

Zakládáme si na poctivém, rodinném přístupu k zákazníkovi a poskytování služeb evropského standardu. Myslíme si, že jedině tak lze dlouhodobě uspět v narůstající konkurenci.

Přejeme mnoho šťastně ujetých kilometrů a těšíme se na Vaši návštěvu.

Tým HS Auto Staněk s.r.o.

Prodáváme vozy značek